نسیبه علیپور ، مدیر فروش لاهیج مارکت 09118952915
خانه » خبر » سود فروش چای خشک به چایکاران می‌رسد
برای تهیه چای لاهیجان با ما تماس بگیرید 09118952915

سود فروش چای خشک به چایکاران می‌رسد

ایانا-کشاورزی: در برنامه «باغ کارخانه» باغات چای اطراف هر کارخانه را تا شعاع مشخصی به کارخانه متصل می‌کنیم و این عمل با حمایت چایکاران و کارخانه‌داران صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش ایانا رئیس سازمان چای کشور، از اجرایی شدن برنامه «باغ کارخانه» داد که به منظور شریک شدن کشاورزان در سود چای خشک قرار است، اجرایی شود.  

حبیب جهانساز، با بیان اینکه کشاورزان باید در سود چای خشک شریک شوند، در جریان بازدید از خبرگزاری ایانا گفت: در این‌خصوص برنامه «باغ کارخانه» قرار است اجرایی شود.

او با بیان اینکه کشاورزان صرفا بهای چای سبز را دریافت می‌کنند، توضیح داد: در برنامه «باغ کارخانه» باغات چای اطراف هر کارخانه را تا شعاع مشخصی به کارخانه متصل می‌کنیم و این عمل با حمایت چایکاران و کارخانه‌داران صورت خواهد پذیرفت.

جهانساز با تاکید به اینکه بهره مندی از ارزش افزوده چای  می‌تواند سبب اتصال حلقه‌های منفک از هم در این صنعت شود، گفت: در این‌خصوص چایکاران می‌توانند از سود چای خشک بهره‌مند شود.

او ادامه داد: در این برنامه با اتصال باغ چای به کارخانه؛ کارخانه می‌تواند از چایکار حمایت کند و برگ سبز را تحویل بگیرد و هزینه‌ای بالاتر از  خرید تضمینی را به کشاورز پرداخت کند.

منبع : ایانا

چای لاهیجان را از لاهیج مارکت بخواهید 09118952915

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

باغ های چای کشور آذربایجان

کشور آذربایجان از مجموعه کشورهای شوروی سابق در گذشته دارای باغ های چای زیادی بود ...

تصویری زیبا از مزرعه چای در ژاپن

این سایت ، وابسته به فروشگاه اینترنتی لاهیج مارکت می باشد